Genel Sağlık Takibi

Çalışanlarınızın sağlık durumunu, kişisel veriler almaksızın takip edin. Görsel analizler ile işletme sağlığını değerlendirin, Vücut sıcaklığı yükselmekte olan, öksürme durumu sürekli artan ve nefes darlığı çeken potansiyel hasta çalışanları işyerinizde tespit ederek olası tehlikelere karşı erken önlem alın.
COROTRACE
av_timer

Gerçek Zamanlı Personel Takibi

laptop_windows

Bulut Tabanlı Yazılım

cached

Gerçek Zamanlı Senkronizasyon

wifi

WiFi Bağlantı

slideshow

Gerçek Zamanlı Veri Analizi

Kişisel Uyarılar

COROBASE erişim cihazları veya mevcut WIFI ağınız ile tüm çalışanlarınızın sağlık durumlarındaki değişimlerden haberdar olun ve sağlık sorunu yaşayan çalışanlarınızı, kişisel veri toplamaya gerek kalmaksızın uyararak izolasyona davet edin.

COROBASE

Sağlık Danışmanı

Sisteme üye doktorlardan, sağlık durumlarında sorunlar beliren çalışanlarınız için anlık danışmanlık desteği alın. Yanlış kararlar ve panik ile işinizi yavaşlatmaktan veya durdurmaktan kurtulun.

COROMED

Devamlılık Kontrolü

CORODOR kapı okuyucuları ile personelinizin maskesiz işyerine girişini ve işyerinde çalışmasını önleyin, işe geliş ve işten çıkış saatlerini takip edin.

Bekçi tur sisteminize entegre ederek, güvenlik personelinizin gösterebileceği bir tedbirsizlik durumunda sağlığını kaybetmesine engel olun.

CORODOR

Mobil Ödeme Entegrasyonu

COROPOS okuyucusunu POS cihazlarınıza ve şirket içi ödeme sistemlerinize bağlayın, temassız ödeme imkanı yaratın

COROPOS

Hemen Kullanmaya Başlayın

Şirket çalışanlarınızın sağlık durumlarını çalışma süresi boyunca takip ederek iş sağlığı ve güvenliğinizi en üst düzeye çıkarın. Potansiyel hastaları belirleyerek tüm çalışanlarınızın enfekte olmasını önleyin.