Hakkımızda

Şirketimizle ilgili en güncel bilgilere ve ihtiyaç duyabileceğiniz dokümanlara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sağlığı Teknolojiyle Buluşturuyoruz

CORONITY, tecrübeli bir ekip ile 2020 yılında çalışma hayatına başlamıştır. Sağlık sektöründe hizmet veren, geliştirmiş oldukları teknolojiler ile dünya çapında birçok birincilik alan Endüstri 4.0 projeleri geliştiren, ulusal ve uluslararası eğitim ve çalışma deneyimine sahip kişilerden oluşan kurucularımız, mevcut koşullarda hem ülkemiz insanlarına hem de dünya halklarına fayda sağlayabilmek için bilgilerini ve deneyimlerini Coronity Sağlık Teknolojileri’nde tek bir çatı altında toplamışlardır.

Gelecek İçin Çalışıyoruz

Amacımız, kendini toplumun sağlığına adamış teknoloji ve sağlık çalışanlarını tek bir amaç altında toplayarak, daha sağlıklı, daha güvenli, daha huzurlu bir dünya yaratmaktır.

Mevcut  Covid-19 salgını gibi gelecekte de meydana çıkabilecek tüm toplumu tehdit eden ve edebilecek olan hastalıklara karşı gerek çalışanları gerekse vatandaşları koruyarak, işçilere ve görevlilere daha güvenli bir çalışma hayatı sunarak, yarınlarımızın geleceği olan çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya teslim edecek teknolojileri geliştirme vizyonuyla yerli ve milli teknolojiler geliştirerek tüm dünyada kullanılacak ürünler yaratarak, dünya çapında tanınan ve bilinen bir Türk şirketi olmayı hedefliyoruz.

Profesyonel Kurucularımızla Tanışın

Gücümüzü ve enerjimizi, tecrübemiz, teknik yeterliliğimiz, işimize olan saygımızdan almakta olup; hayat kurtaran ürünler ve hizmetler geliştirmek için insan kaynağına, teknolojik altyapıya ve Ar-Ge faaliyetlerine yatırım yapmayı vatandaşlık görevimiz olarak kabul ediyoruz.

MEHMET İMRAK

Yönetim Kurulu Başkanı / CEO

MUSTAFA CAN GÜL

Operasyon Direktörü / COO

Şirketimize yatırım yaparak beraber büyümeye var mısınız?

Coronity’nin hızlı gelişimine destek vererek, yatırımınızın nasıl büyüdüğünü her gün keyif içinde izlemek isterseniz, sizlerle iletişime geçmemiz ve yatırımcı sunumumuzu gönderebilmemiz için lütfen formu doldurunuz.

Adres

Huzur Mah. Fatih Caddesi

No:119 B PK: 34485

Sarıyer , İSTANBUL

İTÜ_ÇEKİRDEK_ÖNKULUÇKA_ARMASI