Coroner mağazası olun

En yeni Coronity ürünleri ilk sizin raflarınızda yerini alsın. Özel tasarlanan dekorasyonuyla Coroner mağazanızda hem Coronity ürünlerinin satışları ile gelir kazancı oluşturun, hem de aksesuar satışlarıyla her gün daha fazla müşteriye ulaşın.

Bayimiz olun

Kendi müşteri kitlenizi oluşturun, bayilerimize özel promosyonlardan, indirimlerden ve satış haklarından yararlanın. Ödül programlarıyla karlılığınızı sürekli arttırın.

Distribütörümüz olun

Kendi dağıtım ağınızı oluşturun, Coronity’nin sağlık teknolojilerini kendi oluşturacağınız ağ içinde yönetin. Yeni teknolojilerimizden ilk siz haberdar olun ve gelişen sağlık teknolojileri satışında yerinizi alın. Eğitimlere ve seminerlerimize katılma hakkı kazanın. Özel fırsatlar ve promosyonlardan yararlanın, ödül programlarımıza katılın.

Üretim partnerimiz olun

Coronity ürünlerinin parçalarını üretebilecek altyapınız ve personel kaynağınız varsa, elektronik kart üretimi ve dizgi hizmetleri, kalıp imalatı, plastik enjeksiyon veya tekstil konularından birinde veya birkaçında faaliyet gösteriyorsanız, planlı ve hedefli üretim gerçekleştirmek bizim işimiz diyorsanız, yenilikçi ve tasarımcıysanız, birlikte üretmeye hazırız.